Rozdeľovač podlahové kúrenie nerez hranatý

rozdelovac podlahove kurenie schutzPre plošné vykurovanie a chladenie, telo z nerezu, ľahká montáž, pripojenie s plochým tesnením, pozostáva z:

Rozdeľovač podlahové kúrenie (prívod) DN 25: červené označenie pre usporiadanie konzol, prietokomery
Rozdeľovač podlahové kúrenie (spiatočka) DN 25: so zabudovanými uzatvárateľnými ventilmi, ručné ochranné viečko a adaptér so závitom pre montáž termopohonu, modré označenie pre usporiadanie konzol.
Zverný adaptér 3/4“ pre pripojenie vykurovacích rúrok sa musí objednať zvlášť podľa daného priemeru rúrky. Konzola pre rozdeľovač je už pribalená v skrinke rozdeľovača a pripravená k montáži, len pri nástennej montáži sa musí konzola objednať zvlášť.
Rozdeľovač obsahuje manuálne odvzdušňovacie a vypúšťacie ventily.

rozdelovac hranaty podlahove kurenie

Ponúkame vám nerezové rozdeľovače pre podlahové kúrenie v najvyššej kvalite. Nemecký výrobca používa prietokomery zo Švajčiarska, ktoré zaručujú presné meranie a nezanášajú sa. V krabici nájdete presný návod na montáž. Ak si želáte cenovú ponuku, stačí nás kontaktovať.

cenova ponuka

Tlaková skúška podlahové kúrenie Schutz

Ako vyregulovať podlahové kúrenie - nastavenie prietokov na rozdeľovači podlahového kúrenia


Produkty

Rozdeľovač – podlahové kúrenie schutz

Nerezový hranatý rozdeľovač Schutz pre podlahové kúrenie dimenzia 1″. Najkvalitnejšie rozdeľovače so švajčiarskými prietokomermi na podlahové kúrenie na trhu. Záruka 10 rokov.

Sada obsahuje:
– rozdeľovač prívodu DN25 s prietokomermi
– zberač spiatočky DN25 s termostatickými ventilmi s manuálnym uzatváraním, závit na adaptér termopohonu
– manuálne odvzdušnenie a vypúšťanie s 3/4 prípojkou pre hadicu
– sada konzol na uchytenie

Výstupy rozdeľovača vzájomne predsadené, napojenie potrubia zverným adaptérom G 3/4 podľa dimenzie vykurovacej rúrky na podlahové kúrenie. Rozdeľovače vykurovacích okruhov môžu byť napojené na systém podľa voľby buď vpravo, vľavo alebo striedavo. Napojenie cez guľový ventil s prevlečnou maticou s plochým tesnením. Rozdeľovač/zberač má na pripojenie vonkajší závit 1″. Počet okruhov 2 – 14.

cenova ponuka

 

Rozdeľovač – podlahové kúrenie 

Rozdeľovač Rehau s prietokomermi z ušľachtilej ocele HKVD SX-AG. Materiál: špeciálny profil z ušľachtilej ocele CrNi – oceľ 1.4301. Forma dodávky: balenie v krabici. Počet okruhov 2 – 15.

Pozostáva z:

– 2x záslepka, poniklovaná
– pripojenie 2x von. závit 1″
– 2x kombinovaný plniaci a odvzdušnovací kohút
– upevňovacia sada
– na rozdeľovači je prietokomer 0-5l/min a červeným aretačným krúžkom
– na zberači sú termostatické ventily, pripojovací závit 30 x 1,5 pre termopohon

cenova ponuka

 

 

Rozdeľovač – podlahové kúrenie

 

Rozdeľovač Gabotherm GTF-VSV

Rozdeľovač Gabotherm 1″ pre prívod a spiatočku, s ventilmi, vhodná na pripojenie rúrok adaptérmi, alebo Press-adaptérmi. Skladá sa z: 2 nehrdzavejúcich mosadzných telies 1″, upevnených v držiakoch, s vývodmi 3/4″ s Eurokužeľom, 2 odvzdušňovacích súprav s plniacimi a vypúšťacími kohútmi. Prietokomer na každom vývode rozdeľovača. Počet okruhov 2 – 12.

 

cenova ponuka

 

 

 

Rozdeľovač – podlahové kúrenie

Mosadzný rozdeľovač pre podlahové kúrenie 10-cestný s indikátormi prietokov. Zostava obsahuje mosadzné telo prívod/spiatočka, prietokomery na prívode, regulačné ventily na spiatočke, poloautomat. odvzdušňovacie ventily, sadu vypúšťacích ventilov, sadu konzol na uchytenie rozdeľovača. Počet okruhov 2 – 12.

Pracovná teplota: 0 – 100 °C

Pracovný tlak: 10 bar

Priemer vstupov rozdeľovača: 1“ vnútorný závit

Pripojenie: 3/4″ EK

cenova ponuka