Montáž kotla

Zabezpečujeme montáž kondenzačného kotla, elektrokotla, kotla na tuhé palivo pre malé a stredne veľké stavby. Spolupracujeme s renomovanými značkami, ktoré sú zárukou kvality a životnosti výrobkov. V spolupráci s výrobcom navrhneme zariadenie vhodné pre vašu stavbu. Zabezpečíme spúšťacieho revízneho technika. Vy sa o nič nestaráte. Stačí nám len poslať rýchly dopyt a my si potrebné informácie od vás vypýtame.

                                       

 

 

 

 

Závesné plynové kondenzačné kotly Buderus pre obytné stavby a komerčné použitie sú nielen výkonné, ale aj priestorovo úsporné. Ich technika je mimoriadne efektívna a dá sa ľahko spájať s regeneratívnymi energiami do spoľahlivého systémového celku.

 

 

 

Aj s elektrickým prúdom sa môžete postarať o perfektný komfort. Elektrické kotly značky Buderus predstavujú moderný spôsob vykurovania nielen tam, kde okrem elektriny nie je dostupný iný zdroj energie.

 

 

 

  

Plynový vykurovací kotol

Program plynových vykurovacích kotlov firmy Viessmann vyhovie každej požiadavke na účinné a úsporné vykurovanie.

Plynový kondenzačný kotol od Viessmann

 

 

Plynové kondenzačné kotly značky Viessmann zaručujú maximálny výkon pri minimálnej spotrebe. Zistite viac o kondenzačných kotloch pre vašu domácnosť.

 

 

 

Vykurovanie plynom pomocou plynového kondenzačného kotla

Pre pohodlné vytváranie tepla so zemným plynom ponúka firma Viessmann rôzne technológie, ktoré spĺňajú najrôznejšie potreby. Napríklad pre vykurovanie plynom v nových budovách alebo modernizáciu, rodinný dom alebo pre veľké projekty v bytovom priemysle. Predovšetkým sú plynové kondenzačné kotly vhodné na použitie v nových budovách. Jedná sa o veľmi kompaktné a nástenné zariadenia, ktoré sa hodia do takmer každej miestnosti.

Ak je však plánované pripojenie solárneho systému na prípravu pitnej vody, odporúčajú sa plynové kondenzačné kotly s integrovaným solárnym výmenníkom tepla. Podlahové jednotky sú už navrhnuté pre bivalentnú prevádzku. Technicky, plynové kondenzačné kotly Viessmann sú najmodernejšie a pokrývajú rozsah výkonov od 2 do 100 kW. To znamená, že sú schopní dodávať aj dvojité a malé rodinné domy efektívne a spoľahlivo  teplom po celý čas.

Kondenzačné plynové kotly sú tiež dostupné vo väčších rozmeroch. Používajú sa hlavne v budovách s vysokou tepelnou náročnosťou. Jedná sa zvyčajne o viacpodlažné domy, verejné a komerčné budovy. Vďaka kaskádovej funkcii je možné rýchlo kombinovať niekoľko zariadení na vytvorenie jedinej jednotky, ktorá poskytuje spoľahlivé teplo aj v tejto oblasti.

 

 

Kondenzačné plynové kotly

Zariadenia s vysokou účinnosťou, závesné a stacionárne, len na vykurovanie alebo na vykurovanie s prípravou teplej vody.

 

 

 

Závesné kondenzačné kotly Zariadenia s možnosťou zavesenia na stenu len na vykurovanie alebo aj na vykurovanie s možnosťou ohrevu TV, verzia turbo.

 

 

 

 

Zostavy kondenzačných kotlov Zostavy na vykurovanie a ohrev TV so zásobníkom umiestneným vedľa kotla alebo pod kotlom.

 

 

 

Stacionárne kondenzačné kotly Kondenzačné kotly stacionárne, vhodné pre rodinné domy len na vykurovanie alebo s ohrevom teplej vody v zabudovanom zásobníku.

 

 

 

 

 

Ponúkame vám nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky na kompletný materiál a montáž kúrenia pre váš projekt. Skontrolujeme váš projekt a poradíme vám vhodné riešenie systému, ak sa v projekte nachádzajú chyby. Využite naše dlhoročné skúsenosti a kvalitu práce. Kontaktujte nás a my si následne vypýtame potrebné dokumenty na tvorbu cenovej ponuky. Tešíme sa na spoluprácu.

cenova ponuka