Montáž stropného chladenia

Chladenie miestností máme všetci spojené s klimatizáciou. No všetci vieme, aké nepríjemné je sedieť v miestnosti, keď chladný prúd vzduchu smeruje rovno na nás. Princíp stropného chladenia spočíva vo veľkoplošnom chladení, pomocou chladiacej vody cirkulujúcej v zabudovaných rúrkach.Ochladzovanie na rozdiel od klimatizácie prebieha sálaním, ktoré prináša ideálny teplotný komfort a je pre človeka najprirodzenejšie.

Ponúkame vám nezáväzné vypracovanie cenovej ponuky na kompletný materiál a montáž stropného chladenia pre váš projekt. Skontrolujeme váš projekt a poradíme vám vhodné riešenie systému, ak sa v projekte nachádzajú chyby. Využite naše dlhoročné skúsenosti a kvalitu práce. Kontaktujte nás a my si následne vypýtame potrebné dokumenty na tvorbu cenovej ponuky. Tešíme sa na spoluprácu.

Spravíme na kľúč kompletnú montáž stropného chladenia s tlakovou skúškou a so zárukou. Pracujeme s kvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou životnosti a funkčnosti.

 

Fotografie a video z našich montáží:

Výhody stropného chladenia

Prirodzené – Oproti klimatizácii využíva systém sálania, ktorý je neporovnateľne prirodzenejší a príjemnejší než prúdenie vzduchu. Je to pocit, ako keď v horúcom letnom dni vstúpite do chladivej katedrály.

Energeticky úsporné – Vysoké teploty chladiacej vody umožňujú použitie aj alternatívnych zdrojov energie, ako tepelné čerpadlá, solárne korektory atď. Vyrobiť teplejšiu chladiacu vodu je navyše lacnejšie a efektívnejšie.

Funkčné a estetické – Pokrokový systém chladenia má tichý chod a je úplne neviditeľný. Steny tak opäť môžu patriť obrazom a balkóny muškátom.

Zdravotne neškodné – Rozlúčte sa s prechladnutím, so stuhnutým krkom a seknutými krížmi. Stropné chladenie nevíri prach a nie je potrebné ho čistiť od baktérií ako klimatizáciu.

Prevádzkovo nenáročné – Systém stropného chladenia si nevyžaduje údržbu, montáž rýchla a jednoduchá.

 

Možnosti inštalácie stropného chladenia

cenova ponuka