Krbová vložka – krb

Zaoberáme sa s výrobou krbových vložiek a realizáciou stavieb krbov na kľúč. Krbové vložky vyrábame, spravíme návrh, realizáciu krbu, záručný a pozáručný servis, týmpádom majú zákazníci všetko od A po Z od jednej firmy. 

Pôsobíme na celom území Slovenskej  – Českej – Maďarskej republiky a v Rakúsku. V historickom centre mesta Komárno máme showroom, kde sa môžete osobne presvedčiť o kvalite našich produktov a používaných materiálov. Všetky naše krby vieme realizovať v teplovzdušnom a v akumulačnom prevedení a sú vhodné aj do nízkoenergetických a pasívnych domov.

Dvierka krbovej vložky sa vysúvajú smerom dohora. Majú externý prívod vzduchu, uzatvorené ohnisko, vďaka čomu je vhodná aj do pasívnych domov. Je vybavená systémom čistého skla, s primárnym,  sekundárnym a terciálnym spaľovaním. Kvôli maximalizovaní účinnosti má jedinečný FULL HEAT systém, aby ste z menšieho množstva dreva získali čo najviac tepla. Jej sklo je kvalitné japonské ,  ktoré v porovnaní s nemeckým, alebo francúzskym sklom, ktoré sú  priehľadné, je úplne číre. Šamotové ohnisko je totožné  s ohniskom, ktorý používa nemecká značka Brunner  /najkvalitnejší nemecký výrobca/. Pri realizácií používame špeciálny nemecký izolačný materiál, ktorý je neprašný, preto používanie krbu nevyvoláva alergiu, astmu a v neposlednom rade netreba ani viac upratovať.

Šamot, lepidlo šamotu, izolačný materiál, lepidlo izolačného materiálu a omietka sú vyvinuté a testované spolu, vďaka čomu majú výbornú diletáciu a stavebný materíál po čase nepraská a neolupuje sa.

Zahraničie:

Vyhrali sme prvé miesto za Najkrajšie dielo na medzinárodnom súťaži. Súťažiaci sa zúčastnili z celej EU a z Ruska

Slovensko:

Vyhrali sme druhé miesto za Najkrajšie dielo na Slovensku.

Ak by ste potrebovali pomoc pri návrhe, alebo by ste mali otázky, neváhajte nás kontaktovať, radi Vám pomôžeme.

ZÍSKAJTE KUPÓN NA 10% ZĽAVU!